Univerzita Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem

Hledání kontaktů

Podle pracoviště:
*** PF - Pedagogická fakulta ***

Pracoviště Jméno a příjmení e-mail Další e-mail Telefon Další telefonMístnostPracovní zařazení
PF - Pedagogická fakulta
Katedra anglistiky PF
Mgr. Mark Brandon mark.brandon@ujep.cz 47528 3263 CN - 552
PF - Pedagogická fakulta
Katedra anglistiky PF
Colin Steele Clark M.A. colin-steele.clark@ujep.cz 47528 3252 CN - 542
PF - Pedagogická fakulta
Katedra anglistiky PF
Dr. Christoph Haase Ph.D., M.A. christoph.haase@ujep.cz   CN - 
PF - Pedagogická fakulta
Katedra anglistiky PF
Mgr. Joel Cameron Head joel-cameron.head@ujep.cz 47528 3252 CN - 557
PF - Pedagogická fakulta
Katedra anglistiky PF
MgA. Martin Holland  
PF - Pedagogická fakulta
Katedra anglistiky PF
BcA. Anthony Laue anthony.laue@ujep.cz 47528 3251 CN - 543
PF - Pedagogická fakulta
Katedra anglistiky PF
Mgr. Jana Marešová Jana.Maresova@ujep.cz  
PF - Pedagogická fakulta
Katedra anglistiky PF
doc. Natalia Orlova CSc. natalia.orlova@ujep.cz 47528 3262 CN - 542
PF - Pedagogická fakulta
Katedra anglistiky PF
Mgr. Jana Pavlíková Ph.D., M.A. jana.pavlikova@ujep.cz 47528 3253 CN - 545
PF - Pedagogická fakulta
Katedra anglistiky PF
Jana Šittlerová jana.sittlerova@ujep.cz 47528 3264 CN - 554
PF - Pedagogická fakulta
Katedra anglistiky PF
Mgr. Kateřina Šteklová Ph.D. katerina.steklova@ujep.cz katerina.steklova1@gmail.com 47528 3254 608221684CN - 544KAJ, odborná asistentka
Mgr. Mark Brandon
Pracoviště: PF - Pedagogická fakulta - Katedra anglistiky PF
e-mail: mark.brandon@ujep.cz
Telefon: 47528 3263
Místnost: CN-552
Colin Steele Clark M.A.
Pracoviště: PF - Pedagogická fakulta - Katedra anglistiky PF
e-mail: colin-steele.clark@ujep.cz
Telefon: 47528 3252
Místnost: CN-542
Dr. Christoph Haase Ph.D., M.A.
Pracoviště: PF - Pedagogická fakulta - Katedra anglistiky PF
e-mail: christoph.haase@ujep.cz
Telefon:  
Místnost: CN-
Mgr. Joel Cameron Head
Pracoviště: PF - Pedagogická fakulta - Katedra anglistiky PF
e-mail: joel-cameron.head@ujep.cz
Telefon: 47528 3252
Místnost: CN-557
MgA. Martin Holland
Pracoviště: PF - Pedagogická fakulta - Katedra anglistiky PF
Telefon:  
BcA. Anthony Laue
Pracoviště: PF - Pedagogická fakulta - Katedra anglistiky PF
e-mail: anthony.laue@ujep.cz
Telefon: 47528 3251
Místnost: CN-543
Mgr. Jana Marešová
Pracoviště: PF - Pedagogická fakulta - Katedra anglistiky PF
e-mail: Jana.Maresova@ujep.cz
Telefon:  
doc. Natalia Orlova CSc.
Pracoviště: PF - Pedagogická fakulta - Katedra anglistiky PF
e-mail: natalia.orlova@ujep.cz
Telefon: 47528 3262
Místnost: CN-542
Mgr. Jana Pavlíková Ph.D., M.A.
Pracoviště: PF - Pedagogická fakulta - Katedra anglistiky PF
e-mail: jana.pavlikova@ujep.cz
Telefon: 47528 3253
Místnost: CN-545
Jana Šittlerová
Pracoviště: PF - Pedagogická fakulta - Katedra anglistiky PF
e-mail: jana.sittlerova@ujep.cz
Telefon: 47528 3264
Místnost: CN-554
Mgr. Kateřina Šteklová Ph.D.
Pracoviště: PF - Pedagogická fakulta - Katedra anglistiky PF
e-mail: katerina.steklova@ujep.cz
Další e-mail: katerina.steklova1@gmail.com
Telefon: 47528 3254
Další telefon: 608221684
Místnost: CN-544
Poznámka: KAJ, odborná asistentka