Univerzita Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem

Hledání kontaktů

Podle pracoviště:
*** PF - Pedagogická fakulta ***

Pracoviště Jméno a příjmení e-mail Další e-mail Telefon Další telefonPracovní zařazení
PF - Pedagogická fakulta
Katedra anglistiky PF
Mgr. Mark Brandon mark.brandon@ujep.cz 47528 3263
PF - Pedagogická fakulta
Katedra anglistiky PF
Colin Steele Clark M.A. colin-steele.clark@ujep.cz 47528 3252
PF - Pedagogická fakulta
Katedra anglistiky PF
Bc. Sarah Marie Good sarah.good@ujep.cz  
PF - Pedagogická fakulta
Katedra anglistiky PF
Dr. Christoph Haase Ph.D., M.A. christoph.haase@ujep.cz  
PF - Pedagogická fakulta
Katedra anglistiky PF
Mgr. Joel Cameron Head joel-cameron.head@ujep.cz 47528 3252
PF - Pedagogická fakulta
Katedra anglistiky PF
BcA. Anthony Laue anthony.laue@ujep.cz 47528 3251
PF - Pedagogická fakulta
Katedra anglistiky PF
Mgr. Jana Marešová Jana.Maresova@ujep.cz  
PF - Pedagogická fakulta
Katedra anglistiky PF
doc. Natalia Orlova CSc. natalia.orlova@ujep.cz 47528 3262
PF - Pedagogická fakulta
Katedra anglistiky PF
Mgr. Jana Pavlíková Ph.D., M.A. jana.pavlikova@ujep.cz 47528 3253
PF - Pedagogická fakulta
Katedra anglistiky PF
Mgr. Michala Rusňáková michala.rusnakova@ujep.cz  
PF - Pedagogická fakulta
Katedra anglistiky PF
Jana Šittlerová jana.sittlerova@ujep.cz 47528 3264
PF - Pedagogická fakulta
Katedra anglistiky PF
Mgr. Kateřina Šteklová Ph.D. katerina.steklova@ujep.cz katerina.steklova1@gmail.com 47528 3254 608221684KAJ, odborná asistentka
Mgr. Mark Brandon
Pracoviště: PF - Pedagogická fakulta - Katedra anglistiky PF
e-mail: mark.brandon@ujep.cz
Telefon: 47528 3263
Colin Steele Clark M.A.
Pracoviště: PF - Pedagogická fakulta - Katedra anglistiky PF
e-mail: colin-steele.clark@ujep.cz
Telefon: 47528 3252
Bc. Sarah Marie Good
Pracoviště: PF - Pedagogická fakulta - Katedra anglistiky PF
e-mail: sarah.good@ujep.cz
Telefon:  
Dr. Christoph Haase Ph.D., M.A.
Pracoviště: PF - Pedagogická fakulta - Katedra anglistiky PF
e-mail: christoph.haase@ujep.cz
Telefon:  
Mgr. Joel Cameron Head
Pracoviště: PF - Pedagogická fakulta - Katedra anglistiky PF
e-mail: joel-cameron.head@ujep.cz
Telefon: 47528 3252
BcA. Anthony Laue
Pracoviště: PF - Pedagogická fakulta - Katedra anglistiky PF
e-mail: anthony.laue@ujep.cz
Telefon: 47528 3251
Mgr. Jana Marešová
Pracoviště: PF - Pedagogická fakulta - Katedra anglistiky PF
e-mail: Jana.Maresova@ujep.cz
Telefon:  
doc. Natalia Orlova CSc.
Pracoviště: PF - Pedagogická fakulta - Katedra anglistiky PF
e-mail: natalia.orlova@ujep.cz
Telefon: 47528 3262
Mgr. Jana Pavlíková Ph.D., M.A.
Pracoviště: PF - Pedagogická fakulta - Katedra anglistiky PF
e-mail: jana.pavlikova@ujep.cz
Telefon: 47528 3253
Mgr. Michala Rusňáková
Pracoviště: PF - Pedagogická fakulta - Katedra anglistiky PF
e-mail: michala.rusnakova@ujep.cz
Telefon:  
Jana Šittlerová
Pracoviště: PF - Pedagogická fakulta - Katedra anglistiky PF
e-mail: jana.sittlerova@ujep.cz
Telefon: 47528 3264
Mgr. Kateřina Šteklová Ph.D.
Pracoviště: PF - Pedagogická fakulta - Katedra anglistiky PF
e-mail: katerina.steklova@ujep.cz
Další e-mail: katerina.steklova1@gmail.com
Telefon: 47528 3254
Další telefon: 608221684
Poznámka: KAJ, odborná asistentka